Merak Edilenler

Arabamı nereden teslim alabilirim ?
Kiralık arabanızı il içinde dilediğiniz adresten ücretsiz olarak teslim alabilirsiniz. Buna Havalimanı ve Otogar dahildir. Eğer ilçe veya il dışından bir adres verirseniz ek ücrete tabidir.
Araba kiralarken senet veya depozito vermem gerekli mi ?
Bazı rent a car firmaları bu tür taleplerde bulunabiliyorlar fakat Antalya Rent a Car'da hiçbir şekilde sizden senet veya depozito, yine aynı şekilde kredi kartı blokesi talep edilmemektedir.
Araç kiralarken kredi kartım olması gerekli mi ?
Hayır , ödemenizi nakitte yapabilirsiniz, Antalya Rent a Car'da böyle br zorunluluk yoktur.
Rent a car için aldığım arabanın süresini uzatabilir miyim ?
Kontratınızda belirtilen süre bitmeden en az 24 saat öncesinde müşteri temsilcilerimize bilgi verdiğiniz takdirde kiralık arabanızın süresini uzatabilirsiniz.
Kiralama Süresi
En kısa kiralama süresi 24 saattir. Toplam 2 saati aşan gecikmelerde CDW (Kasko) ücreti dahil tam gün ücreti alınır.
Uzun Süreli Kiralamalar
Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için +90 532 426 88 66 no'lu telefondan Antalya Rent a Car Rezervasyon Merkezini veya size en yakın Antalya Rent a Car Ofisini arayabilirsiniz.
Tek Yön Kiralama
Aracın teslim alındığı şehirden başka bir şehirde iadesi durumunda kiralama süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti uygulanır. Tek yön ücret bilgileri için Rezervasyon Merkezimizi veya size en yakın Antalya Car Hire Ofisini arayabilirsiniz.
Araç Teslim Alma, Araç Bırakma
24 saat kesintisiz hizmet veren Uluslar Arası Hava Limanları Ofislerimizde günün her saatinde, diğer ofislerimizde ise mesai saatleri içinde araç teslimi ve müşteriden araç teslim alınması ücretsizdir. Uluslar Arası Hava Limanları haricinde mesai saatleri dışında gerçekleşecek araç teslimatları ve araç bırakmaları ücretleri ile bilgiyi lütfen sorunuz.
Hava Limanları Hizmet Ücreti
24 Saat kesintisiz hizmet veren Uluslar Arası Hava Limanlarındaki Antalya car Hire Ofislerinden yapılan kiralamalarda Hava Alanı Hizmet ücreti alınmaz.
Sürücü Belgesi, Kullanım Yaşı
En az 24 yaşını doldurmuş 2 yıllık gecerli ehliyet sahipleri olan şahıslar araç kiralayabilir.., Lüks araclarda ise en az 27 yaşını dolmurmuş ve 5 yıllık ehliyet sahibi olma mecburiyeti vardır.
İlave Sürücü
Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.
Fiyatlara Dahil Olan ve Olmayan Hususlar
Fiyatlara araçların sınırsız kilometre kullanım hakkı, araç bakım giderleri, LCF ( Lastik, Cam, Far Sigortası ) ve kasko dahildir. Yakıt, köprü,otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar , tek yön ücreti, araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu, navigasyon gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV) fiyatlara dahil değildir.
Ödeme, Depozit
Kira ücretlerinin ödenmesinde geçerli tüm kredi kartları kabul edilir.
Trafik Cezaları
Türkiye'deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120 km. , şehirlerarası yollarda 90 km. ve şehiriçlerinde ise 50 km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Antalya rentacar'a ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı (mail order) ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.
deneme soru 2
deneme cevap içeriği 2
Yukarı Çık